Ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 12, 59-900 Zgorzelec
514 714 844
dietetyk@nutridietic.pl

Cennik

Oto cennik oferowanych przez nas usług. Jeśli chcą Państwo z nich skorzystać zapraszamy do zakładek „Kontakt” oraz „Rejestracja”.

Pierwsza konsultacja specjalistyczna 100zł

Pierwsza konsultacja dietetyczna jest najważniejszym elementem dietoterapii podejmowanej w gabinecie dietetyka. To właśnie w czasie jej trwania przeprowadzany jest szczegółowy wywiad medyczny oraz wywiad żywieniowy na podstawie którego mogę poznać preferencje żywieniowe i dotychczasowe nawyki pacjenta, styl życia, formę aktywności zawodowej i wieli innych aspektów wpływających na kondycję organizmu. Następnie wykonuję pomiary antropometryczne przy pomocy analizatora składu ciała i innych urządzeń specjalistycznych. Pomoże nam to ustalić cele współpracy i indywidualny plan żywienia.

Wizyta kontrolna 50

Wizyta kontrolna powinna odbyć się po 2 tygodniach stosowania diety (przy wyborze jadłospisu 30-dniowego pierwsza wizyta kontrolna GRATIS!) Podczas spotkania omawiamy postępy i wyniki dotychczasowej dietoterapii. Wykonujemy analizę BIA aby sprawdzić jakie zmiany zaszły w naszym organizmie. Spotkanie odbywa się w formie rozmowy. Omawiamy jadłospis, ustalamy kolejne cele dietoterapii i wspólnie dążymy do ich osiągnięcia.

Analiza składu ciała 30 zł

Analiza składu ciała wykonywana jest na profesjonalnym sprzęcie medycznym InBody 170. Dzięki wykonanej analizie można poznać masę kostną, ilość tkanki tłuszczowej w organizmie czy ilość wody, wiek metaboliczny. BIA  (Bioelectrical Impedance Analysis) czyli analiza impedancji bioelektrycznej to badanie wysoce zindywidualizowane, które pozwala ustalić, w jakiej kondycji zdrowotnej jest nasz organizm. O tym jak prawidłowo przygotować się do pomiaru, zapraszam w wiadomości prywatnej.

Jadłospis 1-tygodniowy 140 zł

Jadłospis 2-tygodniowy 250 zł

Jadłospis 30-dniowy 450 zł

Usługa obejmuje przygotowanie  jadłospisu opartego na wynikach badań, analizie BIA i wywiadzie przeprowadzonym na pierwszej konsultacji.

Konsultacja dietetyczna dla par, rodzin
Cena ustalana indywidualnie

Konsultacja + jadłospis 7,14,30-dniowy przystosowany do zapotrzebowania klientów, którzy razem pragną osiągnąć cel.

Konsultacja on-line 80 zł

Konsultacja bez wykonywania analizy BIA i pomiarów antropometrycznych  prowadzona on-line.

Wypożyczenie wagi kuchennej
30zł (kaucja zwrotna)

Każdy pacjent może wypożyczyć z Centrum wagę kuchenną aby jeszcze precyzyjniej ustalać wyznaczone porcje. (kwota zwracana jest wraz ze zwrotem wagi kuchennej)

Szkolenia dla firm i szkół
Cena ustalana indywidualnie

Oferuję szkolenia dla firm i szkół, uczniów i nauczycieli z zakresu zdrowego odżywiania się, prowadzę edukację żywieniową w wybranej tematyce dostosowaną do wieku osób, którym wiedza zostaje przekazywana.