Ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 12, 59-900 Zgorzelec
514 714 844
dietetyk@nutridietic.pl

Catering

Stacja Smaku Catering Dietetyczny wita w Zgorzelcu!

Tego miasto jeszcze nie widziało ! 6 wariantów w 6 różnych kalorycznościach dostarczane do Twojego domu !

 

Co nas wyróżnia ?

WIEDZA!

Zespół dietetyków klinicznych i kucharzy pracuje i czuwa nad tym by Twoja dieta była zawsze smaczna i zbilansowana. Na bazie świeżych produktów dokładamy wszelkich starań by 5-posiłkowa dieta trafiła w Twoje ręce!

RÓŻNORODNOŚĆ!

Posiłki komponujemy według Twoich preferencji żywieniowych, stawiamy na jakość i odkrywamy dla Ciebie nowe smaki. Wszystko po to by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

BEZPŁATNA DOSTAWA !

Tak, to prawda. Możesz Cieszyć się przygotowanymi posiłkami dostarczonymi wprost pod drzwi Twojej firmy zupełnie bez opłaty za dowóz!

 

Zmień swoje spojrzenie na dotychczasowe żywienie. Odchudzanie i zdrowe odżywianie nie musi już być monotonne i uciążliwe. Posiłki dostarczane są dzień wcześniej między godziną 17 a 21:30 aby od rana cieszyć się gotowym śniadaniem – i dłuższą drzemka 😉 Rozumiemy to!

 

Dzięki nam, natłok obowiązków i zbyt mało czasu by samodzielnie przygotować posiłki nie będą już żadną wymówką. Zdrowe odżywianie staje się możliwe, wystarczy wybrać odpowiedni pakiet dla siebie i codziennie cieszyć się pełnowartościowym posiłkiem dostarczanym o wyznaczonej porze.

Tylko u Nas zamówić możesz dietę w 6 wariantach. Wybierz swój już teraz:

 

  • Dieta Zbilansowana – dla osób które chcą zmienić nawyki żywieniowe bądź przejść na dietę redukcyjną
  • Dieta Wegetariańska + ryby – dla osób na diecie roślinnej, która dopuszcza spożywanie jajek i nabiału i ryb.
  • Dieta DASH- dla osób zmagających się z nadciśnieniem tętniczym
  • Dieta o niskim IG – dla osób, które muszą uważać na ilość cukru w diecie, szczególnie polecana osobom z insulinoopornością i cukrzycą.
  • Dieta tarczycowa – dla osób borykających się z chorobami autoimmunologicznymi tarczycy
  • Mini Dieta – 3 posiłki o wartości 1200 kcal (Śniadanie, II Śniadanie, Obiad) Idealna dla osób pracujących, którzy po godzinach pichcą sami 🙂

Wszystkie wymienione warianty – prócz Mini Diety, która rządzi się własnymi prawami 😉 – dostępne są w 6 wariantach kalorycznych: 1500,  1800, 2000, 2300, 2500, 3000.  Nie wiesz jaki wariant wybrać ? Napisz, nasi dietetycy chętnie pomogą!

 

Napisz do Nas a powiemy Ci czy Twój adres leży w zasięgu naszych dostaw. Większe miasta w których dowozimy posiłki to Zgorzelec, Goerlitz, Lubań czy Bogatynia.

Cennik diet dostępny na naszym FB oraz w panelu zamówień!

 

 

 

 

 

*zdjęcia zaczerpnięte z inteernetu*